בלוג

מצא מסעדות לידי

איפה יש מסעדות לידי? היכן נמצאות המסעדות הקרובות ביותר אליי? בין אם אתם בתל אביב או בחיפה, בפתח תקווה או בכל מקום אחר בישראל, ואתם מחפשים מסעדת בשרים או מסעדה צמחונית, כאן תוכלו למצוא מסעדות בסביבת המיקום שלכם, ניתן להיעזר במפה שלהלן כדי לאתר מסעדה טובה או מקום לאכול בסביבה. המשך »

איתור כספומט קרוב אליי

איתור כספומט קרוב אליי

איפה קיים כספומט קרוב אליי? לפניך מפה של כספומטים למשיכת כסף מזומן בכל האזורים בארץ, בעזרתה תוכל/י למצוא את הכספומט הכי קרוב אלייך כעת. בין הסוגים של הכספומטים ניתן למנות את כספומט לאומי, כספומט מט"ח, דיסקונט, יורו, ATMהפועלים וכן כספומט פרטי. אז איפה יש כספומט? המפה של גוגל תעזור לך במציאת כספומט קרוב. בהצלחה! המשך »

תחנת דלק קרובה

תחנת דלק הכי קרובה אליי

היכן באזור זה ממוקמת תחנת דלק קרובה אליי? אם אתם מחפשים את תחנת הדלק הכי קרובה לאזור שלכם, כאן תוכלו לאתר תחנת דלק קרובה אליכם בה תוכלו למלא את מיכל הדלק שלכם במהירות ולצאת לדרך. המשך »

שיווק עסקים קטנים

5 טיפים לשיווק עסקים קטנים

שיווק עסקים קטנים זוהי אינה משימה פשוטה כלל וכלל. לצערנו, עסקים רבים פושטים רגל ומסיימים את דרכם בכל שנה ושנה במדינת ישראל ובעולם כולו, אך ישנם כאלה שמצליחים בגדול. איך הם עושים זאת? גם בעזרת מספר שיטות שיווק של עסקים פשוטות וידועות.

המשך »

Around עסקים

אינדקס עסקים בסביבת מקום ב-Around

קורה לפעמים שאנחנו מחפשים בית קפה נחמד לשבת באזורינו, או כספומט למשיכת כסף מזומן. למרות כל האפליקציות והמידע הקיים ברשת בימינו, עדיין לא תמיד קל להתמצא בכל אזור שבו אנו נמצאים.

המשך »