אודות

Around הינו אתר שמטרתו לעזור בהתמצאות בכל מקום בארץ בעזרת חיפוש עסקים, מקומות לאכול ולשתות, לצאת לבלות, להכיר אנשים חדשים, לראות הופעות או סרטים, לשמוע מוזיקה ועוד.

כשאתם מחפשים סניף של בנק עם כספומט, מסעדה, חנות, קיוסק או מספרה באזור המגורים שלכם או במקום בו אתם נמצאים, אצלנו ב-Around תמצאו את שעות הפתיחה, הכתובות ומספרי הטלפון של העסקים הקרובים אליכם, כולל מפת הגעה ותמונת רחוב של כל עסק ועסק שאנו מפרסמים באתר, זאת על מנת שיהיה לכם קל ונוח למצוא כל מקום במהרה.

אתר Around הינו מקור מידע דרכו ניתן להתקשר עם בתי עסק, לקבל כתובות של עסקים ומקומות מרכזיים כגון קניונים, פארקים, חניונים, חנויות, מסעדות, סניפים של רשתות ומותגים בכל הארץ, מקומות לבלות בטבע וכדומה.

מטרתנו לספק לכם את המידע שאתם צריכים עכשיו, דרך כל מכשיר בנוחות ובקלות המקסימלית המרבית, צוות האתר משקיע ימים כלילות במטרה שיהיה לכם נוח וקל יותר למצוא כל דבר שתרצו ללא כל מאמץ.

המידע שניתן לקבל באתר על בתי עסק כולל טלפון, כתובת, עיר, שעות פתיחה, מפת הגעה לעסק, שירותים / מוצרים ותיאור הייחודיות של העסק. כמו כן אנו מאפשרים לקהל הגולשים להגיב ולתת ביקורות לעסקים שמפורסמים אצלנו באתר כדי שתוכלו לקרוא על החוויה של לקוחות נוספים מול עסקים שונים.

אנו בAround תומכים בעסקים כחול לבן ומעודדים יזמות עסקית לטובת פיתוח כלכלי ויצירת מקומות עבודה חדשים לעובדים השכירים במדינת ישראל, נשמח לסייע לבעלי עסקים קטנים בקידום ובייעוץ על פי יכולתנו ובפרסום חינם באינדקס העסקים שלנו.